Skip to content
 

مقاله‌های علمی در زمینه ویروس کرونا

ویروس کرونا: مجموعه کتاب و مقاله علمی

مجموعه مقاله های علمی در زمینه ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹

Coronavirus and COVID-19
Books and Journals

در مدت کوتاهی که از شیوع ویروس کرونا و بیماری کووید ۱۹ می‌گذرد، دانشمندان و پژوهشگران بسیاری در سراسر جهان و بخصوص در کشور چین مشغول شناخت و مطالعه بر روی رفتارهای این ویروس و تابلوهای بیماری و تحلیل‌های آماری و یافتن نحوه درمان و ساخت واکسن و تجهیزات مقابله با آن شدند. دستاوردهای این دانشمندان تاکنون در ژورنال‌های تخصصی متعددی منتشر شده و یا منتشر خواهند شد.

تاکنون در دانشنامه دانش‌آموز نسخه دیجیتال بیش از دویست مقاله پژوهشی کرونا از ژورنال‌های علمی انگلیسی زبان تهیه و طبقه‌بندی شده است. این مجموعه که مرتباً بر تعداد مقالات آن افزوده می‌شود، بطور رایگان در اختیار اهل فن قرار دارد و برای آنان ارسال می‌شود. چنانکه مایل به دریافت دی‌وی‌دی این مجموعه هستید، لطفاً با ما تماس بگیرید. (توزیع این مجموعه به پایان رسیده است.)

دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلای به ویروس کرونای جدید

انتشارات علم و فناوری چین «دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلای به ویروس کرونای جدید (کووید-۱۹)» نوشته «جانگ ون هونگ» استاد دانشگاه فودن شانگهای و رئیس کارگروه ویژه مقابله با کرونا در شانگهای را در تیراژ وسیع در چین و به زبان چینی منتشر کرد. اکنون استادان و دانشجویان زبان چینی دانشگاه تهران این دستورالعمل مفید را به زبان فارسی ترجمه کرده و به رایگان در اختیار عموم قرار داده‌اند. ضمن سپاس و قدردانی از این کار مفید و مسئولانه، دستورالعمل فوق برای دانلود و استفاده عمومی در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. (توزیع این مجموعه به پایان رسیده است.)

۹ فروردین ۱۳۹۹

قیمت‌ها و نحوه خرید